Eigenskip: Prachtige uterlik Goede ynfloedresistinsje, wetterdichte en anty-korrosjefermogen Standert ynstallaasje-montagekitspakketten foar it hâlden fan peal Optimalisearre diminsje Untworpen mei breedbântechnology, middelgrutte fersterking, lege steande golfferhâlding
Tapassing: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi-systeem
Folgje dizze prosedueres om de antenne mei de hâldpeal te ynstallearjen, de kantelhoek fan 'e antenne oan te passen, bouten, skroeven en moeren oan te draaien. (1) L-foarmige montagekits moatte de antennebout útrjochte wurde, op 'e platte ring, fearheak, skroefdop om beurten pleatst wurde, en dan de moer befeilige. (2) U-foarmige skroefstang fan M6 trochjûne getande en L-foarmige montagekits, antenne mei in diameter fan 35-50 mm peal fêsthâlde, dan de moer befeilige. (3) Om it bêste sinjaal te krijen, de hellingshoek fan 'e antenne oanpasse fia de gatposysje fan 'e L-foarmige montagekit, dan alle moeren befeiligje en de antenneferbining ôfslute. (4) De hichte fan 'e oprjochting moat mear as 3 meter fan it basisnivo wêze, ek tichtby lizzende gebieten fan oprjochting hawwe gjin hege gebouwen en gruttere metalen. Koartsein, iepen lân.
| Ûnderdiel | Spesifikaasjes |
| Frekwinsjeberik | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Winst | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Ynfierimpedânsje | 50Ω |
| Polarisaasje | Fertikaal |
| Horizontale beambreedte | 70°/60° |
| Fertikale beambreedte | 55°/45° |
| Maksimum krêft | 50W |
| Ferbiningstype | N-Froulik |
| Diminsje | 230X210X44mm |
| Wurktemperatuer | -40℃~+60℃ |
| Kleur | Wyt |
| Montage | Muurbefestiging |
| Ljochtbeskerming | DC Grûn |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.
