| n manlike ferbining rf koaksiale dummy load 50w | |
| Modelnr. | TEL-TLNM50W |
| Elektrysk | |
| Karakteristike impedânsje | 50 ohm |
| Frekwinsjeberik | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Krêftkapasiteit | 50 Watt |
| RF-ferbining | N-manlike ferbining |
| Materiaal en plating | |
| Namme fan ûnderdielen | Materiaal |
| Ferbiningslichem | Koper |
| Isolator | PTFE |
| Binnenste geleider | Fosforbrûns |
| Húsfesting | Aluminium |
| Miljeu | |
| Bedriuwstemperatuer | -45~ 85 ℃ |
| Opslachtemperatuer | -60~120℃ |
| Waarbestindige taryf | IP65 |
| Relative fochtigens | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EG) | Foldocht oan ûntheffing |
| Gewicht (netto) | 340g |
● Brede frekwinsjebân DC-3GHz
● Leechpas-yntermodulaasje
● Leech VSWR
● Leech ferswakkingsnauwkeurigens
● Breed brûkt foar oplossingen yn gebouwen
Us Tsjinsten
1. Antwurdzje jo fraach binnen 24 oeren.
2. Betellingsmodel: T/T, L/C, Paypal en Western Union
3. In protte ferstjoermodellen: Mei de loft, mei de see, Express (DHL, Fedex, TNT UPS ...)
4. Lead (levering) tiid: Normaal 14 dagen nei it krijen fan bestelling
5. Laadhaven: Shanghai
6. Garânsjeperioade: Binnen 12 moannen nei ferstjoering.
7. Gebrûksanwizing (ynstruksje) op fersyk.
8. Oanpaste tekening, stekproef en pakket kinne dien wurde.
Technyske spesifikaasjes:
| Produkt | Beskriuwing | Dielnûmer |
| Beëinigingslading | N Manlik / N Froulik, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Manlik / N Froulik, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Manlik / N Froulik, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Manlik / N Froulik, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Manlik / N Froulik, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Manlik / N Froulik, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Manlik / Froulik, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Manlik / Froulik, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Manlik / Froulik, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Manlik / Froulik, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
FAQ
Hoe sit it mei de kwaliteit fan jo produkten?
Alle produkten dy't wy levere hawwe, wurde strang hifke troch ús QC-ôfdieling foar ferstjoering.
Kinne jo samples oanbiede om te testen foardat jo ien formele bestelling pleatse?
Foarbylden foar testdoelen kinne fergees presintearre wurde, mits jo de ferstjoerkosten drage.
Hoe lang is jo levertiid meastal?
Us levertiid is meastal binnen 14 dagen nei't wy jo bestelling ûntfange.
Wat binne jo ferstjoermetoaden?
By See; By loft (Shanghai haven); of troch UPS, DHL, FeDex, TNT ensfh.
Kinne jo in stekproef stjoere foar ús om te ûntwikkeljen?
Ja, dat kinne wy. De samples kinne binnen 7 wurkdagen levere wurde.
Kinne wy ús logo of bedriuwsnamme op jo produkten of op 'e ferpakking printe litte?
Ja, dat kin. Logo en bedriuwsnamme kinne op ús produkten printe wurde. Jo kinne ús it keunstwurk stjoere.per e-post yn JPEG- of TIFF-formaat.
Is de MOQ fêst?
De MOQ is fleksibel en wy akseptearje lytse bestellingen yn 'e earste kear as proeforder.
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 3 GHz |
| Wurkjende fochtigens | 0-90% |
| Krêftwurdearring | 50w |
| Ferbining | N Manlik |
| VSWR | 1.15 |
| Temperatuerberik ℃ | -35~+65 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.
