N-manlike nei N-manlike rjochthoekige adapter N-type manlike RF-ferbining RF-koaksiale kabeladapterferbining
De Telsto RF Connector hat in operasjoneel frekwinsjeberik fan DC-3 GHz, biedt poerbêste VSWR-prestaasjes en lege passive yntermodulaasje. Dit makket it ideaal geskikt foar gebrûk yn sellulêre basisstasjons, ferspraat antennesystemen (DAS) en lytse sel-tapassingen.
Koaksiale adapters binne de perfekte manier om it geslacht of it type ferbining op in al ôfsletten kabel fluch te feroarjen.
Telsto RF Koaksiale N manlike nei N manlike rjochthoekige adapterferbiningsûntwerp mei in 50 Ohm impedânsje. It is produsearre neffens krekte RF-adapterspesifikaasjes en hat in maksimale VSWR fan 1.15:1.
Sawol krimp- as klemkabelterminaasjeprosessen wurde brûkt foar dizze searje.
| Temperatuerberik | -55~+155°C (PE-kabel -40~+85°C) |
| Impedânsje | 50Ω |
| Trilling | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Frekwinsjeberik | DC-11GHz |
| Ynfoegingsferlies | <= 0.24dB/6GHz |
| Wjerstân tsjin spanning | 2500V rms op seenivo |
| Wurkspanning | 1000Vr.ms op seenivo |
| Isolaasjeresistinsje | >= 5000 MΩ |
| Behâldkrêft fan 'e koppelingsmoer | 450N |
| Duorsumens | >= 500(syklusen) |
| Kontaktweerstand | Sintrumkontakt <=1mΩ |
| Bûtenste kontakt <= 1mΩ | |
| Spanning steande golfferhâlding | Rjocht <= 1.15/6GHz |
| Rjochte hoeke <= 1.25/6GHz |
● N-type manlike nei N-manlike adapter hat in rjochthoekige behuizing. Dizze rjochthoekige type N koaksiale adapter is in 90 graden rjochthoekige RF-elboogadapter.
● Type: N-type manlike nei manlike 90-graden rjochthoekige ferbining, M/M-adapter, RF-koaksiale koaksiale adapter.
● Breed fan tapassing op radioapparatuer en ynstruminten foar it ferbinen fan RF-koaksiale kabels. It kin útwiksele wurde mei it ynternasjonale ferlykbere produkt.
● Kleur: Sulveren toan, nikkel platearre.
| Produkt | Beskriuwing | Dielnûmer |
| RF-adapter | 4.3-10 Froulike nei Din Froulike Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Froulik nei Din Manlik Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Manlik nei Din Froulik Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Manlik nei Din Manlik Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Beskriuwing
N Male nei N Male Rjochthoekige RF Adapter
| Materiaal en plating | |
| Sintrumkontakt | Messing / Sulveren plating |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam & Bûtenste Gelieder | Messing / legearing platearre mei tri-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 6 GHz |
| Isolaasjeresistinsje | ≥5000MΩ |
| Diëlektryske sterkte | ≥2500 V rms |
| Sintrale kontaktresistinsje | ≤1.0 mΩ |
| Bûtenste kontaktresistinsje | ≤0.25 mΩ |
| Ynfoegingsferlies | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 rjocht;≤1.25 rjochte hoeke |
| Temperatuerberik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Wetterdicht | IP67 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.
