1. Us produkt is in 7/16 type (L29) triedkeppele RF koaksiale ferbining. De karakteristike impedânsje fan dizze ferbining is 50 Ohm, dy't de skaaimerken hat fan hege krêft, lege VSWR, lytse demping, lytse yntermodulaasje en goede luchtdichtheid.
Earst fan alles, ús 7/16 (L29) triedkeppele RF-koaksiale connector hat in ekstreem hege draachkapasiteit, dy't oant 2 kW oan stroom kin drage. Dit betsjut dat it stabyl en betrouber kin wurkje yn tapassingen mei hege stroom sûnder soargen te meitsjen oer sinjaalûnderbrekking of ferfoarming.
2. Twadder hat ús connector in tige lege VSWR, dat is de spanningssteande golfferhâlding. Dit betsjut dat it sinjaaloerdracht fan hege kwaliteit kin leverje, wylst sinjaalrefleksje en -ferlies wurde fermindere, wêrtroch't de krektens en stabiliteit fan it sinjaal wurdt garandearre.
3. Derneist hat ús connector in lege demping, wat betsjut dat it in tige lege sinjaaldemping kin leverje, om de sterkte en stabiliteit fan it sinjaal te maksimalisearjen. Derneist hat ús connector in lytse yntermodulaasje, wat betsjut dat it de ynterferinsje en ferfoarming tusken ferskate frekwinsjesignalen effektyf kin ferminderje, wêrtroch de krektens en stabiliteit fan it sinjaal garandearre wurdt.
4. Uteinlik hat ús ferbining poerbêste luchtdichte prestaasjes, wat betsjut dat it kin wurkje yn rûge omjouwings, lykas hege temperatuer, hege fochtigens, hege druk, ensfh. Tagelyk kin it ek de binnenkant fan 'e ferbining beskermje tsjin' e ynfloed fan 'e eksterne omjouwing, wêrtroch't de libbensdoer ferlingd wurdt.
| 7/16 Din manlike ferbining foar 1-1/4" foam feederkabel | ||
| Modelnr. | TEL-DINM.114-RFC | |
| Ynterface | IEC 60169-4; DIN-47223; CECC-22190 | |
| Elektrysk | ||
| Karakteristike impedânsje | 50 ohm | |
| Frekwinsjeberik | DC-7.5GHz | |
| VSWR | ≤1.20@DC-3000MHz | |
| 3e oarder IM (PIM3) | ≤ -155dBc@2×20W | |
| Diëlektryske wjerstân tsjin spanning | ≥4000V RMS, 50Hz, op seenivo | |
| Diëlektryske wjerstân | ≥10000MΩ | |
| Kontaktresistinsje | Sintrumkontakt ≤0.4mΩ | Bûtenste kontakt ≤1 mΩ |
| Paring | M29*1.5 skroefkoppeling | |
| Mechanysk | ||
| Duorsumens | Paringssyklusen ≥500 | |
| Materiaal en plating | ||
| Namme fan ûnderdielen | Materiaal | Plating |
| Lichem | Koper | Tri-metaal (CuZnSn) |
| Isolator | PTFE | — |
| Binnenste geleider | Fosforbrûns | Ag |
| Koppelmoer | Koper | Ni |
| Pakking | Silikonrubber | — |
| Kabelklem | Koper | Ni |
| Ferrule | — | — |
| Miljeu | ||
| Bedriuwstemperatuer | -45 ℃ oant 85 ℃ | |
| Waarbestindige taryf | IP67 | |
| RoHs (2002/95/EG) | Foldocht oan ûntheffing | |
| Geskikte kabelfamylje | 1-1/4'' feederkabel | |

Model:TEL-DINM.114-RFC
Beskriuwing
DIN Male-ferbining foar 1-1/4″ feederkabel
| Materiaal en plating | |
| Sintrumkontakt | Messing / Sulveren plating |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam & Bûtenste Gelieder | Messing / legearing platearre mei tri-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 3 GHz |
| Isolaasjeresistinsje | ≥10000MΩ |
| Diëlektryske sterkte | 4000 V rms |
| Sintrale kontaktresistinsje | ≤0.4mΩ |
| Bûtenste kontaktresistinsje | ≤1.5 mΩ |
| Ynfoegingsferlies | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Temperatuerberik | -40~85℃ |
| Wetterdicht | IP67 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.
