De Telsto RF-ferbining is in hege prestaasjes radioferbining mei in wurkfrekwinsjeberik fan DC-3 GHz, poerbêste VSWR-prestaasjes en lege passive yntermodulaasje. Dit soarte ferbining is tige geskikt foar sellulêre basisstasjons, ferspraat antennesystemen (DAS) en selapplikaasjes, om't dizze applikaasjes hege frekwinsje- en hege prestaasjesferbiningen fereaskje om de kwaliteit en stabiliteit fan sinjaaloerdracht te garandearjen.
Tagelyk is de koaksiale adapter ek in tige praktysk radio-ark. It kin it geslacht of it type ferbining fan 'e ôfsluten kabel fluch feroarje, sadat brûkers de konfiguraasje en ferbiningsmodus fan 'e radio-apparatuer fleksibel oanpasse kinne om oan te passen oan ferskate tapassingseasken. Oft it no yn it laboratoarium, de produksjeline of de praktyske tapassing is, de koaksiale adapter is in tige wichtich ark. It kin it ferbiningsproses sterk ferienfâldigje, de wurkeffisjinsje ferbetterje en de mooglikheid fan ferkearde operaasje en ferbiningsflaters ferminderje, om de feiligens en betrouberens fan radio-apparatuer te garandearjen.
Telsto RF Koaksiale N manlike nei N froulike rjochthoekige adapterferbiningsûntwerp mei in 50 Ohm impedânsje. It is produsearre neffens krekte RF-adapterspesifikaasjes en hat in maksimale VSWR fan 1.15:1.
| Produkt | Beskriuwing | Dielnûmer |
| RF-adapter | 4.3-10 Froulike nei Din Froulike Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Froulik nei Din Manlik Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Manlik nei Din Froulik Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Manlik nei Din Manlik Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NFA-AT
Beskriuwing
N Manlik nei N Froulik Rjochthoekige Adapter
| Materiaal en plating | |
| Sintrumkontakt | Messing / Sulveren plating |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam & Bûtenste Gelieder | Messing / legearing platearre mei tri-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 3 GHz |
| Isolaasjeresistinsje | ≥5000MΩ |
| Diëlektryske sterkte | ≥2500 V rms |
| Sintrale kontaktresistinsje | ≤1.0 mΩ |
| Bûtenste kontaktresistinsje | ≤0.25 mΩ |
| Ynfoegingsferlies | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperatuerberik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Wetterdicht | IP67 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.

Us bedriuw hat meardere foardielen
1. Us hege kwaliteit makket ús ûnderskiedend yn 'e merk. Wy leverje klanten net allinich produkten en tsjinsten fan hege kwaliteit, mar hawwe ús ek ynset foar it ferbetterjen fan kwaliteitsnormen troch trochgeande optimalisaasje en ynnovaasje om te soargjen dat wy altyd produkten en tsjinsten fan 'e bêste kwaliteit leverje.
2. Us priis is de meast konkurrearjende. Wy realisearje ús dat yn in tige konkurrearjende merk priis in tige wichtige oerweging is. Dêrom stribje wy dernei om ús priisfoardiel te behâlden, klanten betelbere oplossingen te bieden en klanten te helpen hegere kostenprestaasjes te berikken.
3. Wy leverje de bêste oanpaste telekommunikaasjeoplossingen. Wy begripe de behoeften en easken fan klanten djip, en leverje har de bêste oplossingen neffens har spesifike behoeften en budzjetten. Us doel is om te soargjen dat klanten de bêste oplossing foar har krije en har bedriuw effisjinter en suksesfoller te meitsjen.