1. Dizze skaaimerken binne typysk, mar jilde miskien net foar alle ferbiningen.
2. OEM en ODM binne beskikber.
| 4.3-10 Manlik/Froulik ferbining foar 1/2" fleksibele RF-kabel | TEL-4310M/F.12-RFC |
| 4.3-10 Manlik/Froulik ferbining foar 1/2" Superfleksibele RF-kabel | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| 4.3-10 Manlik/Froulik Rjochthoekige ferbining foar 1/2" fleksibele RF-kabel | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| 4.3-10 Manlike/Froulike Rjochthoekige ferbining foar 1/2" Superfleksibele RF-kabel | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| 4.3-10 Manlik/Froulik ferbining foar 3/8" Superfleksibele RF-kabel | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Male Connector foar 3/8" superflex kabel | TEL-4195-3/8S-RFC |
| 4.3-10 Manlik/Froulik ferbining foar 7/8" fleksibele RF-kabel | TEL-4310M/F.78-RFC |
| 4.3-10 Manlike ferbining foar 1/4" Superfleksibele kabel | TEL-4310M.14S-RFC |
| 4.3-10 Manlike ferbining foar LMR400-kabel | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Model:TEL-4310MA.12S-RFC
Beskriuwing
4.3-10 Manlike rjochthoekige ferbining foar 1/2″ Superfleksibele kabel
| Materiaal en plating | |
| Sintrumkontakt | Messing / Sulveren plating |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam & Bûtenste Gelieder | Messing / legearing platearre mei tri-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 6 GHz |
| Isolaasjeresistinsje | ≥5000MΩ |
| Diëlektryske sterkte | ≥2500 V rms |
| Sintrale kontaktresistinsje | ≤1.0mΩ |
| Bûtenste kontaktresistinsje | ≤1.0 mΩ |
| Ynfoegingsferlies | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Temperatuerberik | -40~85℃ |
| Wetterdicht | IP67 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.
