7/16 Din-ferbining is spesjaal ûntworpen foar basisstasjons bûten yn mobile kommunikaasjesystemen (GSM, CDMA, 3G, 4G), mei hege krêft, leech ferlies, hege wurkspanning, perfekte wetterdichte prestaasjes en is geskikt foar ferskate omjouwings. It is maklik te ynstallearjen en biedt in betroubere ferbining.
Telsto 7/16 Din-ferbiningen binne beskikber yn manlik of froulik geslacht mei 50 Ohm impedânsje. Us 7/16 DIN-ferbiningen binne beskikber yn rjochte of rjochthoekige ferzjes, lykas ek 4-gats flens, bulkhead, 4-gats paniel of montageleaze opsjes. Dizze 7/16 DIN-ferbiningsûntwerpen binne beskikber yn klem-, krimp- of soldeerbefestigingsmetoaden.
● Lege IMD en lege VSWR soargje foar ferbettere systeemprestaasjes.
● Self-flaring ûntwerp soarget foar maklike ynstallaasje mei standert hânark.
● Foarmontearre pakking beskermet tsjin stof (P67) en wetter (IP67).
● Messing/Ag-plated sintrale geleider en messing/Teri-legering plated bûtenste geleider soargje foar in hege geleidingsfermogen en korrosjebestriding.
● Draadloze ynfrastruktuer
● Basisstasjons
● Bliksembeskerming
● Satellytkommunikaasje
● Antennesystemen

Model:TEL-DINF.12-RFC
Beskriuwing
DIN froulike ferbining foar 1/2″ fleksibele kabel
| Materiaal en plating | |
| Sintrumkontakt | Messing / Sulveren plating |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam & Bûtenste Gelieder | Messing / legearing platearre mei tri-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 3 GHz |
| Isolaasjeresistinsje | ≥5000MΩ |
| Diëlektryske sterkte | 4000 V rms |
| Sintrale kontaktresistinsje | ≤1.0mΩ |
| Bûtenste kontaktresistinsje | ≤0.4 mΩ |
| Ynfoegingsferlies | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Temperatuerberik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Wetterdicht | IP67 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.

Wolkom by ús produktyntroduksje. Wy binne fereare om ús 7/16 Din-ferbining oan jo foar te stellen!
Us 7/16 Din-ferbining is ûntworpen foar basisstasjons bûten yn mobile kommunikaasjesystemen, en is fan tapassing op ferskate mobile kommunikaasjestanderts lykas GSM, CDMA, 3G, 4G, ensfh. It hat hege krêft, leech ferlies, hege wurkspanning, perfekte wetterdichte prestaasjes, en kin stabyl operearje yn ferskate omjouwings.
Us 7/16 Din-ferbiningen hawwe avansearre ûntwerp- en produksjetechnology om hege kwaliteit en betrouberens te garandearjen. Se binne maklik te ynstallearjen en betrouber te ferbinen, en kinne ynstallaasje en ûnderhâld yn koarte tiid foltôgje, wêrtroch't de effisjinsje ferbettere wurdt en de kosten fermindere wurde.
Us 7/16 Din-ferbining hat ferskate tapassingsscenario's yn it ûntwerpproses beskôge, wêrtroch't de tapassing garandearre is. Syn wetterdichte prestaasjes meitsje it mooglik om normaal te wurkjen ûnder ferskate minne waarsomstannichheden. Derneist hat it ek de skaaimerken fan hege wurkspanning en leech ferlies, en kin de sinjaalkwaliteit en stabiliteit behâlde by oerdracht oer lange ôfstân.
Yn 't algemien is ús 7/16 Din-connector in connector fan hege kwaliteit dy't ûntworpen is foar basisstasjons bûten yn mobile kommunikaasjesystemen. Yn hokker omjouwing jo ek wurkje, wy kinne effisjinte ferbiningsoplossingen leverje. As jo ynteressearre binne yn ús produkten, nim dan kontakt mei ús op foar mear ynformaasje.