Beskriuwing: Gel Seal Closure-produkten biede in rappe en ienfâldige ynstallaasjefeardigensmetoade foar waarbestindige "jumper nei antenne" en "jumper nei feeder" ferbiningen.Fluch te ynstallearjen. De ynstallaasje fan Telsto Gel Seal Closures kin yn sekonden dien wurde.Der is praktysk gjin training nedich foar ynstallateurs, en elke kear wurdt in goede ôfsluting berikt dy't lûd waarsbestriding leveret.Telsto Gel Seal Closures binne maklik te ferwiderjen, en yn 'e measte gefallen binne se werbrûkber.Telsto Gel Seal Closures binne in wraparound-ûntwerp en fereaskje gjin ôfsluting fan in kabelferbining.
Gel-sluting is in waarsbestindich systeem dat jumper-nei-feeder en jumper-nei-antenne-ferbiningen ôfslút, dy't bleatsteld wurde oan 'e bûtenomjouwing. De sluting befettet in ynnovatyf gelmateriaal en biedt in effisjinte blokkade tsjin focht en sâltnevel. De maklike ynstallaasje en werbrûkbere funksje meitsje se in kosten-effektive oplossing.
Us gel-seal-slutingen hawwe strange testen fan laboratoaria trochstaan en krije goede feedback fan lange-termyn praktyske tapassing by in protte telekomoperators. Us GSC-gel-seal-slutingen binne lykweardich oan Tyco GSIC-searje gel-seal-slutingen.
Gegevensblêd
| Gel Seal Sluting | |
| Model | TEL-GSC-1/2-J-AS |
| Funksje | Gel Seal Closure foar 1/2" jumper nei antenne koartsluting |
| Materiaal | PC+SEBS |
| Grutte | L120mm, B60mm, H42mm |
| Ynfier | 1/2" jumper (13-17mm) |
| Útfier | Antennebout |
| Nettogewicht | 78g |
| Libben/doer | Mear as 10 jier |
| Korrosje- en ultravioletbestriding | H2S, slagge foar ultra-oertrêdingstest |
| Iis-snie-resistinsje | oant 100 mm, gjin wetterlekkage, gjin foarmferoaring |
| Wetterdicht nivo | IP68 |
| Brânbestindich nivo | HB |
| Reinbui-resistinsje | 100E 150mm/oere |