Antennes/ Basisstasjon/ Útstjoering/ Kabelassemblage/ Sellulêr/ Komponinten/ Ynstruminten/ Magnetronradio/ Mil-Aero
PCS/Radar/Radio's/Satkom/Oerspanningsbeskerming WLAN
1. Wy meitsje ek spesjale produkten oanpasber om oan de easken fan ús kliïnten te foldwaan. Lit ús gewoan jo tekening, foarbyld of oanjûne details sjen, wy sille it produsearje of stjoer ús asjebleaft jo spesifike yngenieursparameters lykas IMD, VSWR, plating ensfh.
2. Foarbyld is OK om te leverjen.
3. Wy sille jo binnen 24 oeren antwurdzje op jo fraach.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Beskriuwing
N Male Hoekferbining foar 1/2″ Superfleksibele kabel
| Materiaal en plating | |
| Sintrumkontakt | Messing / Sulveren plating |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam & Bûtenste Gelieder | Messing / legearing platearre mei tri-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektryske skaaimerken | |
| Karakteristiken Impedânsje | 50 Ohm |
| Frekwinsjeberik | DC ~ 3 GHz |
| Isolaasjeresistinsje | ≥5000MΩ |
| Diëlektryske sterkte | ≥2500 V rms |
| Sintrale kontaktresistinsje | ≤1.0 mΩ |
| Bûtenste kontaktresistinsje | ≤0.2 mΩ |
| Ynfoegingsferlies | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperatuerberik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Wetterdicht | IP67 |
Ynstallaasje-ynstruksjes fan N of 7/16 of 4310 1/2″ superfleksibele kabel
Struktuer fan de ferbining: (Ofb. 1)
A. foarmutter
B. eftermutter
C. pakking

De ôfmjittings fan it strippen binne lykas werjûn yn it diagram (Fig. 2), oandacht moat bestege wurde by it strippen:
1. It einflak fan 'e binnenlieder moat ôfskuord wurde.
2. Ferwiderje ûnreinheden lykas koperen skaal en braam oan it einflak fan 'e kabel.

It ôfslutende diel gearstalle: Skroef it ôfslutende diel lâns de bûtenste geleider fan 'e kabel lykas werjûn yn it diagram (Fig. 3).

It yninoar setten fan 'e efterste moer (ôfb. 3).

Kombinearje de foarste en efterste moer troch se oan te skroeven lykas werjûn yn it diagram (Figs (5))
1. Smeer foar it skroeven in laach smeerfet op 'e o-ring.
2. Hâld de efterste moer en de kabel stil. Skroef de haadshell oan 'e efterkant fan 'e shell fêst. Skroef de haadshell fan 'e efterkant fêst mei in aapsleutel. De gearstalling is klear.
